site templates free download
eksa transportGÜVENİLİR ORTAK Eksa Transport, uluslararası karayolu taşımacılığında ağır ve gabari dışı proje taşımacılığı yapan C2 ve K1 yetki belgeli uluslararası nakliyeciler derneğine (UND) üye, tam kapsamlı uluslararası bir lojistik firmasıdır.

EKSA Transport bünyesinde bulunan değişik ölçülerde low-bed, mega ve jumbo araçlar ile Avrupa’nın tüm ülkelerine, Avrupa’dan da Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve İran’a komple, ağır, gabari ve proje taşıma hizmetleri vermektedir.

Geniş, uzun ve yüksek her türlü ağır ve gabari dışı yükler; özel taşıma müsaadeleri ve öncü hizmetleri ile güvenilir bir şekilde teslim edilmektedir.
 

1995 Yılındaki kuruluşumuzdan bu yana uzun yıllar boyunca karayolu taşımacılığının her alanında değerli deneyimler kazandık.

23 yıldır dünyadaki birçok firmaya lojistik ve uluslararası taşımacılık hizmetini, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak sunuyoruz.

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını entegre taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak gerçekleştiriyoruz.

Eksa Transport; güven, düşük maliyet ve zaman kavramlarını tecrübesiyle geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı konsept hizmet sunmaktadır.

Gelişen Türkiye ekonomisinde; dünya standartlarına uygun entegre lojistik hizmetler verebilmek amacıyla, dinamik bir ekip çalışmasıyla hızlı ve rekabetçi bir yol izlemektedir.
 

EKSA taşıma, boşaltma ve depolama esnasındaki; vinç, depolama ve muhafaza etme gibi özel hizmetlerin güvelik zincirinin en önemli halkaları olduğunu bilir ve dikkatle uygular.

Hizmet stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerden, istenilen zamanda gerekli bütün ek hizmetleri sağlayarak teslim etmek üzerine kuruludur.
 

Hedefimiz sadece bulunduğumuz şehir ya da ülke değil; global ticaret hayatında şeffaf firma politikamızı ve konsept hizmetlerimizi en güçlü seviyelerde bütün dünya firmalarıyla tanıştırmaktır.
 
Şeffaf ve butik yapısıyla müşterilerine her zaman profesyonel ve özgün hizmet vermeye gayret eder.

eksa uluslararası taşımacılık

Eksa Transport teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmayı amaçlar günümüz teknolojisinin geldiği noktada araç takip sistemleri ile uydudan konum bilgisi, veriyi doğru analiz etme ve erp çalışmalarını siz değerli müşterilerimize gururla sunmaya çalışıyoruz.

EKSA TRANSPORT

PROJE | AĞIR | GABARİ DIŞI

Taşıma Modelleri ve Hizmetleri

Adres

Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. Zülal Sok. No:6 34885 Sancaktepe İstanbul Türkiye

İletişim 

Email: info@eksatransport.com.tr
Telefon: +90 (216) 529 20 42
Fax: +90 (216) 529 20 47

Site Haritası

Biz Kimiz
Hizmetler
KVKK
İletişim

Feedback

Her türlü geri bildiriminiz bizim için çok değerli. Formu doldurduktan sonra size en kısa sürede geri dönüş yapacağız. Lütfen Tıklayınız...